Geslaagden Lindenborg 2019
Lindenborg | 13/06/2019

Geslaagden Lindenborg 2019

Onderstaande leerlingen zijn geslaagd bij de Lindenborg 2019

Wij feliciteren hen van harte en wensen hen heel veel succes met het vervolgonderwijs. Een paar leerlingen staan niet vermeld i.v.m. het niet geven van toestemming tot plaatsing. 


Geslaagden 2e tijdvak Havo - Lindenborg 2019
Tom Guikema
Marlissa Hut
Pelle Jorritsma
Tessa Lap
Anna Mecklenborg
Anna Westerhof
Bas Wolf

Geslaagden 2e tijdvak vwo- Lindenborg 2019
Manon Arends
Esmée Meilink
Linda Tel
Aniek Timmer
Iris Veldhuis
Youk Vermeulen
Aranka van Werven
Marlies van Wilgen

Geslaagden 6 Havo- Lindenborg 2019
Abdelbasit Benail HAVO-EM
Adne Koster HAVO-NG
Alycia Veenstra HAVO-EM
Anniek Bouma HAVO-NG
Anouk de Vos HAVO-EM
Anouk Drenth HAVO-NG
Arnout Zeller HAVO-EM
Bas van Dijk HAVO-EM
Bente Oosterwold HAVO-NG
Bob de Brabander HAVO-NT
Caroline Schut HAVO-CM
Daan Kamminga HAVO-EM
Daniël Wolters HAVO-EM
Daniëlle Bolt HAVO-CM
Danny van der Veer HAVO-NT
Dennis Bijsterveld HAVO-NT
Eline van Smeden HAVO-CM
Elseliene Huistra HAVO-NG
Esmee Takens HAVO-EM
Esther van der Meulen HAVO-NG
Febe Hollard HAVO-NG
Florieke Roffel HAVO-NG
Frank van der Velde HAVO-EM
Géon Lukens HAVO-NT
Henrike Westra HAVO-CM
Hilde van Iren HAVO-EM
Ilse de Vries HAVO-CM
Ilse Liewes HAVO-NG
Jan Kajuiter HAVO-EM
Janneke Hartlief HAVO-EM
Jens Mous HAVO-EM
Jens Poelstra HAVO-NT
Jesse Kort HAVO-NG
Joël Scheffer HAVO-NG
Jonas Linschoten HAVO-EM
Joost Bakker HAVO-EM
Jorik Aikema HAVO-EM
Judith van Esch HAVO-NG
Kim Camphuizen HAVO-NG
Kim Lugt HAVO-NG
Lina Nijp HAVO-NG
Lisa Kappenburg HAVO-CM
Loek Siekmann HAVO-EM
Lysanne Bouma HAVO-CM
Mae van Wijk HAVO-NG
Maike van der Kamp HAVO-NG
Marjolein Bos HAVO-EM
Matthijs Boonstra HAVO-EM
Maureen Nijhof HAVO-NG
Mika Hesp HAVO-EM
Monique Gotlieb HAVO-EM
Myrte Venema HAVO-EM
Nanda Dijkhuizen HAVO-EM
Niels Toutenhoofd HAVO-NT
Nienke de Boer HAVO-NG
Nina Wels HAVO-EM
Noah van Doorn HAVO-NT
Pascal de Haan HAVO-NG
Patrick Pot HAVO-NG
Patrick Wiersma HAVO-NT
Pieter Kok HAVO-NT
Rosan Duursema HAVO-NG
Roy Middelbosch HAVO-NG
Ruth Zuidema HAVO-NT
Sander Wierstra HAVO-EM
Sanne Beving HAVO-CM
Senna Rudolphus HAVO-EM
Sinja Wildeboer HAVO-NG
Sten van Dijken HAVO-NG
Tamar Posthumus HAVO-EM
Tessa ten Hoor HAVO-EM
Tim van Dijk HAVO-CM
Tom de Voogd HAVO-NT
Twan de Wilde HAVO-NG
Wendy Sikkema HAVO-EM
Zoë Westra HAVO-NG
 

Geslaagden 6 vwo - Lindenborg 2019
Abel van der Til ATH-NT
Agnes Lanting GYM-NG
Anko van Dijk GYM-NT
Anna Siepel ATH-NG
Anne Hut ATH-EM
Carlinde Webers ATH-EM
Chris van Riemsdijk ATH-NT
Cris Bakker ATH-NG
Dani Wu ATH-NG
Daniëlle de Vries ATH-NG
Dennis Vos ATH-NT
Eva Bollema GYM-CM
Eva Ruardij GYM-NG
Frank Meijering GYM-NT
Irene Versteegh ATH-NG
Jarick van der Wal GYM-NG
Jeffrey Cordes ATH-EM
Jessica Helfferich GYM-NG
Joost de Jong ATH-EM
Joy van Wijk GYM-NG
Julian van Hulst ATH-EM
Kendra van der Schans GYM-EM
Lan Gui van der Logt ATH-NG
Lars Reitsema ATH-EM
Laurin Westera ATH-EM
Lisa Glas ATH-EM
Loraine Leistra ATH-NG
Maartje Rozema ATH-NT
Machteld van Hoogen ATH-NG
Manon Kroeze GYM-NT
Marco de Vries ATH-EM
Marissa Brad GYM-NG
Marjolein de Haan ATH-NG
Martijn van 't Hof ATH-EM
Merit Katerborg ATH-NG
Merle van Wijk ATH-NG
Myrthe Sloot ATH-NG
Niels den Ouden ATH-NG
Niels Renkema ATH-NG
Noor Bijvang ATH-NG
Olivier Julius GYM-NG
Rachel Garlich ATH-NG
Remme Bolt ATH-NT
Sandor Schaudt ATH-EM
Sanne Hofman ATH-NG
Sarah Oldenhuis GYM-CM
Sascha de Haan GYM-NG
Sem Nijdam ATH-EM
Simon Kort ATH-NT
Simone Fokkens GYM-EM
Tiesa Willemen ATH-EM
Tirsa Hummel ATH-CM
Xu - An Meijers GYM-NG
Yonnar Venema ATH-EM
Zuma Knegjes ATH-EM
 

Deel dit bericht

Reageren